POLOM o.s. | kostel sv. Kunhuty v Polomu u Trhové Kamenice

Konec dobrý, všechno dobré – aneb rozloučení s letošní polomskou sezonou

Přátelé, kamarádi, brigádníci, spolupracovníci, nádeníci,

nastal čas, kdy je možno každým okamžikem na Polomu očekávat první sníh, sil již také nemáme mnoho a hejna kavek a havranů táhnou krajinou. Neklamné to znamení, abychom pospolu zakončili letošní polomskou sezonu. Při ohni, dobrém jídle, příjemných a vtipných hovorech, ještě nějaké té práci … a to vše v sobotu 6. listopadu roku tohoto. Srdečně zveme. Ideální je příjezd v dopoledních hodinách. Z práce nás ještě čeká položení lepenky na střechu předsíně, aby zima mohla přijít, dokončení prozatimního stropu v sakristii a drobné úklidové práce kolem kostela. Odměnou pak bude teplá a chutná krmě. V letošním roce se toho opět stihlo, při tom všem, opravdu mnoho a kostel letošní zimu přečká v o něco větší pohodě. O tom všem a na vlastní oči, ještě jednou, v sobotu 6. listopadu!

Komentáře stránky

2 komentáře k "Konec dobrý, všechno dobré – aneb rozloučení s letošní polomskou sezonou"

  • RacingChips napsal:

    I have seen which now, increasing numbers of people will be fascinated by cameras and also the area associated with picture taking. Nevertheless, being professional photographer, it’s important to initial devote a great deal time determining the type of photographic camera to get along with relocating keep to keep simply so you can choose the cheapest camera of the brand you’ve decided to choose. However it does not stop there. There is also to think about whether or not you should obtain searching for digital camera extended warranty. Thanks for that very good recommendations I obtained from your blog site.

  • visit site napsal:

    Of course, what a great site and informative posts, I will add backlink – bookmark this site? Regards, Reader

Napiš komentář

XHTML: Můžeš použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

MENU

Stránky

Rubrika

Administrace