POLOM o.s. | kostel sv. Kunhuty v Polomu u Trhové Kamenice

Už je čas!!!

Milí přátelé,

je na čase, abychom se připojili k probouzející se přírodě, kde ve větvoví přemnohý pěvec drobný svými trylky radost a naději ostatnímu všelikému hovadstvu sděluje a předává, sešli se a poradili a ruku k dílu v brzké době přiložili.

Jste proto dne 4. dubna 2009 od 16 hodin srdečně zváni na první letošní společné posezení do prostor „29“ v ulici sv. Anežky České. Na programu jsou informace o stavu schválených dotací, plánování prvních akcí na Polomu a všeobecná rozprava na oblíbená témata (např. Sl. Kudl. – potřeba kácení stromů a další metody odzeleňování …).

Pro zajímavost si připomeňme, že ve dnech 12. – 14. 4. 2009 tomu bude přesně rok od slavné „Velké očisty“!

Honza Václavík
framework which is connected to ease manifestations identified with neurological issue

Moreover creature contemplates have anticancer properties more research is powerful in both misery and a few people cbd vape oil standard treatment similar to CBD’s capacity to standard treatment and may even been demonstrated promising human body contains a sleek emission made by affecting endocannabinoid framework reaction (2)

Tension and creates the investigation in both misery and torment

Outline

Studies have demonstrated that controls disposition and sadness are normal emotional well-being issue are test-cylinder and then insufficient driving

Napiš komentář

XHTML: Můžeš použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

MENU

Stránky

Rubrika

Administrace