POLOM o.s. | kostel sv. Kunhuty v Polomu u Trhové Kamenice

NA VLNÁCH  – O. Smeykal, J. Mugrauer na Polomu! – sobota 16. 7. – 18:00h

letaknavlnach

…připravte se na dlouhý sonický výlet!!!

Večerem vás bude doprovázet Ondřej Smeykal na didgeridoo a elektrodidgeridoo společně s bubeníkem a harfistou v jedné osobě, Jaroslavem Mugrauerem, (ex. bubeníkem OTK, atd.)

Koncert je ambientní, poslechový, ale místy zabouří i k tanci…. Trvá cca 3h, a má 3 části o cca 45 -50minutách, s přestávkami.

V první části představuji didgeridoo, hraji solově průřez různých svých období a stylů hry na tento nástroj.

V druhé části pracuji s didgeridoo a elektronikou a doprovází mne Jarda na bicí nástroje…..to je taková tanečnější část.

Ve třetí části hraje Jaroslav na Africkou Harfu- Koru, a já jej doprovázím.

Koncert se odvíjí z velmi poslechové části přes tanečnější momenty opět do klidu, mezi jednotlivými částmi jsou pauzy, ať si uši odpočinou…:)

Těšíme se na Vás!!!!

Představení pořádá  Polom z.s. v rámci projektu Festival Polom 2016 za finanční podpory Pardubického kraje.

Pořadatelské informace: Sledujte prosím náš web www.polom.eu, kde budou čerstvé informace k programu. Občerstvení formou hřbitovního bufetu, nocleh možný v luxusní zvonici na zametené podlaze (zvony zajištěny proti rannímu zvonění!). Dbejte prosím na pokyny pořadatele při parkování aut – snažíme se maximálně respektovat místní obyvatele všech ekologických pater. V místě není pitná voda, WC chemické.

souřadnice kostela: 49.7798217°N, 15.7724589°E

Pro podrobnější informace piště na adresu: fravaclavik@volny.cz

Napiš komentář

XHTML: Můžeš použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

MENU

Stránky

Rubrika

Administrace