POLOM o.s. | kostel sv. Kunhuty v Polomu u Trhové Kamenice

Polom 2017 – festival! – neděle 10. září 2017 v 15h

Další z polomských minifestivalů přináší dva koncerty v jednom odpoledni:polom-4

Po osmi letech znovu pozvání přijal DoMa Ensemble s violoncellistkou a zpěvačkou Dorotou Barovou (Tara Fuki) a saxofonistou Marcelem Bártou (Vertigo quintet, Nuo) – rodinné spojení dvou muzikantských osobností s velkou zkušeností na poli vážné, experimentální, jazzové a improvizované hudby – podívat se na ně můžete např. zde.

Velmi se také těšíme na nový projekt pražského seskupení Teď, nádech a leť

CÍTÍM A VÍM: NALEZL JSEM PŘÍSTAV A KLID

(V podivné hospodě za zpěvu písní starých a archaických se tlachá o podstatných věcech života, aby ožily vize i vzpomínky, odlesky prožitého neskutečna i tušených skutečností…)

 

Takže se na Vás těšíme v neděli 10. září 2017!

Začátek akce v 15h, vstupné 120 Kč, začátek prvního koncertu v cca 16h, druhého v cca 18h.

 

Pořadatelské informace: Sledujte prosím náš web www.polom.eu, kde budou čerstvé informace k programu. Občerstvení formou hřbitovního bufetu, nocleh možný v luxusní zvonici na zametené podlaze (zvony zajištěny proti rannímu zvonění!). Dbejte prosím na pokyny pořadatele při parkování aut – snažíme se maximálně respektovat místní obyvatele všech ekologických pater. V místě není pitná voda, WC chemické.

souřadnice kostela: 49.7798217°N, 15.7724589°E

Pro podrobnější informace piště na adresu: fravaclavik@volny.cz

 

 

Napiš komentář

XHTML: Můžeš použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

MENU

Stránky

Rubrika

Administrace