POLOM o.s. | kostel sv. Kunhuty v Polomu u Trhové Kamenice

Polom 2018 – oslava 10 let obnovy! – sobota 8. září 2018 v 15h

Setkání, malá hřbitovní slavnost, taneční divadlo, oheň a nějaká hudba, usínání, rozbřesk. To vše orámováno hřbitovní zdí, vysokánskými stromy, prací našich předků a polodivokou přírodou na hřebeni Železných hor. Lákáme všechny přátele, příznivce i zabloudivší! Oficiálním jazykem akce budou vzájemné pohledy…..

Již 10 let se scházíme na místě, které nám je blízké, vzácné, možná posvátné. Snad se nám podařilo ho nezkazit, protože pokud víme z nezávislých zdrojů, nic neubylo na jeho síle a kráse! Po 10. letech se odvažujeme uspořádat malou kostelně hřbitovní slavnost – neokázalou, skromnou, něco jako kulatiny moudrého staříka. Rádi bychom přivítali všechny, komu Polomský kostelík a oheň před ním zůstal v srdci, ale přivítáme samozřejmě i všechny, kdo mají v takových věcech zalíbení!

hlavní program od 17h:

„USÍNÁNÍ“

magritte

mírný tanec, pohyblivé obrazy a hudba

koncept a světelný design – Jan Komárek
tančí Andrea Miltnerová a Markéta Jandová

 

Začátek akce v 15h, vstupné dobrovolné, začátek představení v 17h, večer jam v kostele nebo něco podobného u ohně!

Pořadatelské informace: Sledujte prosím náš web www.polom.eu, kde budou čerstvé informace k programu. Občerstvení formou hřbitovního bufetu, nocleh možný v luxusní zvonici na zametené podlaze (zvony zajištěny proti rannímu zvonění!). Dbejte prosím na pokyny pořadatele při parkování aut – snažíme se maximálně respektovat místní obyvatele všech ekologických pater. V místě není pitná voda, WC chemické.

souřadnice kostela: 49.7798217°N, 15.7724589°E

Pro podrobnější informace piště na adresu: fravaclavik@volny.cz

Napiš komentář

XHTML: Můžeš použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

MENU

Stránky

Rubrika

Administrace