POLOM o.s. | kostel sv. Kunhuty v Polomu u Trhové Kamenice

Fotogalerie

01

02

03

04

Komentáře stránky

7 komentáře k "Fotogalerie"

 • Slávek Kudláček napsal:

  Ty proměny dobrý, aspoň něco. Ale nevytratila se nějak ta úplně první dubnová očista dočista? A pak bych navrhoval vymazat Kryštofa jako vymazali Husáka z fotek ze slovenskýho povstání.
  Slávek K

 • Slávek Kudláček napsal:

  Teď sem to doprohlíd,vlastně je to dokonce výborný. Do toho mohl jít jen úplnej magor. Ale toho Kryštofa vlastně nemazat, on je pak schopnej se stát na 20 let prezidentem!

 • Jaromír Lenoch napsal:

  Je neuvěřitelné s jakou péčí provádíte dozdívky. To se jen tak nevidí, vlastně jsem to ještě neviděl:-) Něco tak kvalitně a citlivě provedeného. Jen mi k tomu nesedí absence sanktusníku při opravě střechy. Bude kostel bez věžičky?

 • F. R. Václavík napsal:

  Na sanktusník myslíme, ale musíme na něj mít finance – cca 150 ts. Původní konstrukce byla totálně shnilá. Díky za zájem!

 • Dan Šeda napsal:

  za rok a půl tolik práce …. neuvěřitelné…. práce jako na kostele…. proč jste se neozvali abych vám pomoh … teď vám závidím ten pocit z dobře vykonané práce… a jisté místo na nebesích….°-)

 • J. Václavík napsal:

  … ještě tam je místo. Vstupenky se budou rozdávat 24. a 25. 4. a viz Akce … beru tě za písmo …

 • Stanislav Horák napsal:

  Ahoj bývalí moji, milí žáci,našel jsem tyto stánky a asi ořed měsícem „bráchu“ Honzíka v Ostřešanech a slíbil spolu s Pepíkem Siglem+event D.Zierisem návštěvu u Kosteleckých v Č.z.B.,též třeba „“Pája“-kámoška mé dcery „Máci“.kerou jsem vídával někdy na Dašické,jinak přeji Vám všem mnoho ůspěchů, ve Vaši více než záslužné činnosti, já už Vám bohužel nepomohu,alespon bych se někdy podíval, po domluvě,dík za event. odpověd+zdravím též rodiče a těším se nashle u Kost.!!!

Napiš komentář

XHTML: Můžeš použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

MENU

Stránky

Rubrika

Administrace